SUOMEN VAPAA-AJANKALASTAJIEN KESKUSJÄRJESTÖ

Toiminnanjohtaja

Olli Saari 1.1.2020 alkaen.

olli.saari@vapaa-ajankalastaja.fi

 

Toimisto

Jaana Piskonen puh. 050 597 4933

jaana.piskonen@vapaa-ajankalastaja.fi

 

Jäsensihteeri

Tarja Lehtimäki puh. 050 576 3302

tarja.lehtimaki@vapaa-ajankalastaja.fi

 

Itä-Suomen konsulentti:

Janne Tarkiainen puh. 044 547 9116

janne.tarkiainen@vapaa-ajankalastaja.fi

 

 

 

 

POHJOIS-SAVON VAPAA-AJANKALASTAJAPIIRI  

Perustettu 1.6.2005, 29 jäsenseuraa ja jäseniä lähes 1800.

Piirin tili: Siilinjärven Osuuspankki FI10 478630 20032 492

y-tunnus: 2007337-0

Internet sivut: www.psvapaa-ajankalastajat.fi

Sähköposti: psv.ajankalastajat@gmail.com

Piirin osoite: Koirakoskentie 1324, 74300 Sonkajärvi

 

Puheenjohtaja

Aarne Keurulainen Puijon Pilkki

Vanhanpaikantie 4 as. 4

70260 Kuopio

puh. 041 436 1199

keuru1@gmail.com

 

Sihteeri / rahastonhoitaja

Tiina Karhunen Suonenjoen Talvionkijat

Koirakoskentie 1324

74300 Sonkajärvi

puh. 040 586 2472

tiina.karhunen@gmail.com

 

HALLITUKSEN JÄSENET

Matti Ruotsalainen (NiPi) puh. 040 703 5269, varajäsen: Matti Heikkinen puh 0400 576 110

Markku Kukkonen (PuPi) puh. 050 599 7353, varajäsen: Päivi Karhunen puh 040 933 8788

markku1kukkonen@gmail.com

Tiina Karhunen (STO) puh. 040 5862 472, varajäsen: Jarmo Vartiainen puh 044 0190 080

tiina.karhunen@gmail.com

Ari Kolehmainen (SiiKa) puh. 050 306 0753, varajäsen: Sirpa Kolehmainen puh 040 5088 749

ari.j.kolehmainen@gmail.com

Risto Kamula ( NiPi ) puh. 0400 271 909, varajäsen: Markku Tirronen puh 044 330 6763

risto.kamula@gmail.com

 

KILPAILUTOIMIKUNTA

Aarne Keurulainen, Hannu Raittila, Matti Ruotsalainen, Risto Kamula, Tiina Karhunen, Kalevi Blom, 

Ari Kolehmainen, Aulis Seppänen ja Markku Kukkonen.

NUORISOTOIMIKUNTA

Janne Tarkiainen, Annika Puranen, Kauko Kauhanen ja Sirpa Kolehmainen.

INTERNET SIVUJEN YLLÄPITO

Tiina Karhunen

TOIMINTAKALENTERIVASTAAVA

Tiina Karhunen

 

 

 

 
 

Ajankohtaista
01.06.2020 17:52 SVKn seurakirje 2-2020 Lisää >>
29.05.2020 13:36 Päivitetty ohjeistus koskien kalastusharrastustoiminnan järjestämistä Lisää >>
25.05.2020 19:11 SVKn yhteistiedote: Vapapäivä-kalastustapahtuma järjestetään 5. syyskuuta Lisää >>
22.05.2020 20:18 SVKn yhteistiedote: Kalastonhoitomaksu on nuorten hyvinvointia tukeva valmistujaislahja Lisää >>
16.05.2020 19:16 SVK:n seuroille ja piireille Levitättehän ystävällisesti tietoa leireistä nuorillenne, kiitos. Kesän valtakunnalliset leirit Lisää >>

 

 

 

 

©2020 Pohjois-Savon Vapaa-ajankalastajapiiri - MMD Networks Oy