SUOMEN VAPAA-AJANKALASTAJIEN KESKUSJÄRJESTÖ

Toiminnanjohtaja

Markku Marttinen puh. 044 759 9717

markku.marttinen@vapaa-ajankalastaja.fi

 

Toimisto

Jaana Piskonen puh. 050 597 4933

jaana.piskonen@vapaa-ajankalastaja.fi

 

Jäsensihteeri

Tarja Lehtimäki puh. 050 576 3302

tarja.lehtimaki@vapaa-ajankalastaja.fi

 

Itä-Suomen konsulentti:

Janne Tarkiainen puh. 044 547 9116

janne.tarkiainen@vapaa-ajankalastaja.fi

 

Kalastuksenohjaaja:

Ilkka Heikkinen puh. 040 767 9077

ilkka.heikkinen@vapaa-ajankalastaja.fi

 

 

POHJOIS-SAVON VAPAA-AJANKALASTAJAPIIRI  

Perustettu 1.6.2005, 29 jäsenseuraa ja jäseniä lähes 1800.

Piirin tili: Siilinjärven Osuuspankki FI10 478630 20032 492

y-tunnus: 2007337-0

Internet sivut: www.psvapaa-ajankalastajat.fi

Sähköposti: psv.ajankalastajat@gmail.com

Piirin osoite: Koirakoskentie 1324, 74300 Sonkajärvi

 

Puheenjohtaja

Kyösti Kauppinen   KiVa

Linkinniemenkatu 35 

74130 Iisalmi

puh. 044 330 4320

kyosti.k7@gmail.com

 

Varapuheenjohtaja 

Aarne Keurulainen Puijon Pilkki

Vanhanpaikantie 4 as. 4

70260 Kuopio

puh. 041 436 1199

keuru1@gmail.com

 

Sihteeri / rahastonhoitaja

Tiina Karhunen Suonenjoen Talvionkijat

Koirakoskentie 1324

74300 Sonkajärvi

puh. 040 586 2472

tiina.karhunen@gmail.com

 

HALLITUKSEN JÄSENET

Matti Ruotsalainen (NiPi) puh. 040 703 5269, varajäsen: Matti Heikkinen puh 0400 576 110

Markku Kukkonen (PuPi) puh. 050 599 7353, varajäsen: Päivi Karhunen puh 040 933 8788

markku1kukkonen@gmail.com

Tiina Karhunen (STO) puh. 040 5862 472, varajäsen: Jarmo Vartiainen puh 044 0190 080

tiina.karhunen@gmail.com

Ari Kolehmainen (SiiKa) puh. 050 306 0753, varajäsen: Sirpa Kolehmainen puh 040 5088 749

ari.j.kolehmainen@gmail.com

Risto Kamula ( NiPi ) puh. 0400 271 909, varajäsen: Markku Tirronen puh 044 330 6763

risto.kamula@gmail.com

 

KILPAILUTOIMIKUNTA

Aarne Keurulainen, Hannu Raittila, Matti Ruotsalainen, Risto Kamula, Tiina Karhunen, Kalevi Blom, 

Ari Kolehmainen, Aulis Seppänen, Markku Kukkonen ja Kyösti Kauppinen.

NUORISOTOIMIKUNTA

Janne Tarkiainen, Annika Puranen, Kauko Kauhanen, Sirpa Kolehmainen ja Kyösti Kauppinen.

INTERNET SIVUJEN YLLÄPITO

Tiina Karhunen

TOIMINTAKALENTERIVASTAAVAT

Kyösti Kauppinen

Tiina Karhunen

 

 

 

Ajankohtaista
06.11.2018 16:17 Vapaa-ajankalastajan kalenteri 2019 on ilmestynyt Lisää >>

 

 

 

 

 

©2018 Pohjois-Savon Vapaa-ajankalastajapiiri - Kotisivukonkarit (MMD Networks Oy)